Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ubytovacie zariadenie Kolíňany

Ubytovacie zariadenie Kolíňany

Ubytovacie zariadenie Kolíňany sa nachádza v 5-poschodovej budove v obci Kolíňany cca 10 km od mesta Nitra. Má široké možnosti využitia od ubytovania cez prenájom kancelárskych priestorov, laboratórnych priestorov až po prenájom rokovacích miestností či skladových priestorov
Je určené pre malé, či väčšie spoločnosti, ale aj pre jednotlivcov. Pre všetkých hostí je k dizpozícii WC, sprcha a kompletne vybavená kuchynka. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku priamo pred budovou.
Ubytovacie zariadenie Kolíňany je vhodné na prenocovanie počas rodinných akcii (svadby, jubileá), ale aj na ubytovanie počas výstav (Agrokomplex Nitra), keď ubytovacie zariadenia v samotnom meste bývajú väčšinou plné a za menej lákavú cenu.
Študenti ocenia možnosť ubytovania v študentských izbách v prípade, že zaobstaranie ubytovania v užšom okolí vysokých škôl bude obtiažne. Neďaleko Ubytovacieho zariadenia Kolíňany sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ je možné sa prepraviť priamo do centra mesta.
Napriek tomu, že nás nájdete hneď vedľa hlavnej cesty (Nitra - Zlaté Moravce), v tejto oblasti nie je typický ruch veľkomesta.

Cenník našej ponuky si môžete stiahnuť TU.


 

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

webygroup

131865

21.10.2019
Úvodná stránka